• Krav-maga Jablonec nad Nisou

  krav maga global Bílina

  Vítejte na stránkách Krav Maga, jednoho z nejúčinnějších systémů sebeobrany na světě. Naším cílem je zvyšovat úroveň bezpečnosti všech obyvatel v Bílině a přispívat tak k zlepšování kvality života v našem kraji.

  První tréninky začaly v Bílině už v roce 2018. Od té doby se náš tým rozrostl na celkem dvou instruktorů a naše členská základna na více než desítek spokojených klientů. Trénujeme dospělé, pořádáme speciální kurzy a semináře zaměřené na problematiku ženské sebeobrany a mnoho dalších zajímavých akcí.

  Zde máte možnost vložit další text. Chcete-li vytvořit hlavní nadpis s podtržítkem, použijte styl "KMG title".

  otázky a odpovědi

  co je vlastně krav maga?

  Jedná se o sebeobranný a taktický systém vytvořený po 2. světové válce Imim Lichtenfeldem –  rodákem z Československa, který na počátku 2. světové války emigroval do Izraele. Imi systém vyvinul pro potřeby izraelské armády a dalších obranných složek, po svém odchodu z aktivní služby jej ale upravil pro civilní užití a nadále rozvíjel s pomocí Eyala Yanilova – současného hlavního předtavitele KMG (Krav Maga Global). Hlavní důraz je kladen na to, aby studenti dosahovali dobrých výsledků v relativně krátkém čase, i proto je dnes systém Krav Maga považován za jeden z nejefektivnějších sebeobranných a taktických systémů na světě. Více o historii Krav Maga naleznete ZDE.

  Kdo může Krav Maga trénovat?

  Ženy, muži, děti, senioři, zkrátka každý z nás nehledě na věk ani jakékoli fyzické predispozice. Systém Krav Maga byl vyvinut tak, aby jej dokázal použít kdokoli a kdykoli. Naučíme vás správně využívat dynamiku a sílu protivníka, takže se budete schopni ubránit i fyzicky mnohem silnějším jedincům.

  jak mohu začít trénovat?

  Momentálně otevíráme následující kurzy pro začátečníky:
  Úterý a čtvrtek od 19.00 do 20.30